5 / 5. 8

۴ دقیقه
لیفت سانترال لب

لیفت سانترال لب (مزایا، هزینه، فیلم)

آنچه می خوانید...

یکی از اعمال زیبایی صورت که امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است و در همه کشورهای دنیا در حال انجام شدن است، جراحی لیفت سانترال لب می باشد. در این جراحی به منظور افزایش تناسب میان اعضای مختلف صورت و در نتیجه افزایش زیبایی ظاهری فرد، لب بالا لیفت شده و تغییر شگرفی را در چهره شما ایجاد خواهد کرد. در این مقاله همه چیز درباره هزینه، معرفی بهترین دکتر و انجام همزمان عمل بینی و لیفت سانترال لب توضیحات مفیدی ارائه داده ایم. با ما همراه باشید.

لیفت سانترال لب چیست؟

عمل لیفت سانترال لب یا central lip lift یکی از رایج ترین و محبوب ترین انواع جراحی های زیبایی صورت است. این عمل به سرعت انجام می شود، عوارض خاصی ندارد و در صورتی که تکنیک های آن توسط بهترین جراح لیفت سانترال لب اجرا گردند، تاثیر فوق العاده مثبتی بر روی زیبایی و جذابیت چهره شما خواهد گذاشت.

عمل بینی و سانترال لب همزمان

یکی از بهترین متدهای کامبینیشن در زمینه جراحی زیبایی صورت را عمل بینی و سانترال لب همزمان می دانیم. چرا که بیشتر افرادی که داوطلب انجام جراحی زیبایی بینی می شوند، خواهان بالاتر برده شدن نوک بینی خود هستند.

با بالا رفتن نوک بینی در روند جراحی بینی، فاصله میان بینی و لب از آنچه که در گذشته بوده هم بیشتر خواهد شد و در بیشتر مواقع این موضوع تاثیر منفی بر روی زیبایی چهره خواهد گذاشت.

به همین دلیل در صورتی که به یک جراح بینی دارای مدارک معتبر و جهانی جراحی زیبایی صورت مراجعه کرده باشید، چنین پزشکی می تواند به صورت همزمان عمل بینی و لیفت سانترال لب را برای شما انجام دهد.

جراحی لیفت سانترال لب چگونه انجام می شود؟

در عمل لیفت لب سانترال، جراح با بالا کشیدن لب بالایی و افزایش قطر آن می تواند فاصله میان پایه بینی و لب را کاهش داده و در نتیجه به بهبود ظاهر شما کمک کند. در ادامه فیلم جراحی لیفت سانترال لب را مشاهده می کنید:

نتیجه لیفت سانترال لب

انجام جراحی لیفت سانترال لب باعث جلوتر آمدن لب های شما نمی شود، بلکه با بالا کشیدن لب و کاهش فضای خالی بالای دهان به افزایش تناسب میان این دو عضو صورت کمک می کند.

لیفت لب در افراد مسن

یکی از مهم ترین نتایج و اثرات بالا رفتن سن، کاهش حجم و نازک شدن لب می باشد؛ انجام جراحی لیفت سانترال لب می تواند به بهترین و متناسب ترین شکل ممکن به افراد مسن در بازیابی زیبایی چهره کمک کرد.

آیا لیفت سانترال لب با بیحسی انجام می شود؟

در صورتی که قرار باشد تنها جراحی لیفت سانترال لب بر روی صورت فرد انجام پذیرد، می توان حتی با بیحسی موضعی هم این اقدام را پیش برد. اما اگر بخواهیم عمل بینی و سانترال لب همزمان انجام دهیم، باید به روش بیهوشی عمومی کار را پیش ببریم.

جراحی لیفت سانترال لب

ماندگاری لیفت سانترال لب

بر خلاف تزریق ژل به لب، انجام جراحی لیفت سانترال لب دارای نتیجه ماندگار و دائمی است. در صورتی که شما برای لیفت لب های خود به انجام روش های تزریقی روی بیاورید، باید هر چند ماه یک بار این اقدام را مجددا تکرار کرده و به این ترتیب نتیجه ای ماندگار دریافت نخواهید کرد.

هزینه لیفت سانترال لب چقدر است؟

هزینه لیفت سانترال لب با توجه به موارد مختلفی تعیین می شود. در واقع قیمت لیفت لب به موضوعات زیر وابسته است:

  • تخصص و مدارک تحصیلی جراح لیفت لب
  • هزینه مواد بیحسی یا دستمزد پزشک بیهوشی
  • کلینیک یا بیمارستانی که در آن لب خود را عمل می کنید
  • میزان تغییرات مورد نیازی که باید بر روی لب اعمال شوند

بهترین دکتر لیفت سانترال لب کیست؟

بهترین دکتر لیفت سانترال لب کسی است که در وهله اول دارای مدرک تخصصی انجام جراحی های زیبایی صورت باشد. برای یافتن چنین پزشکی، اگر برای انجام مشاوره قبل از عمل به جراح خاصی مراجعه می کنید، حتما از او بخواهید که مدارک تحصیلی و گواهی نامه های خود را به شما نشان دهد.

شما همچنین می توانید وارد وبسایت رسمی جراح مورد نظر خود شده و رزومه و تصاویر گواهی نامه های وی را مورد بررسی قرار دهید:

یکی دیگر از موارد موثر بر روی روند انتخاب بهترین دکتر لیفت سانترال لب، مشاهده و دقت به نمونه کارهای لیفت لب می باشد. در این مقاله سعی کردیم برخی از نمونه کارهای دکتر مریم شرفی در زمینه انجام جراحی لیفت سانترال لب را برای شما عزیزان به نمایش بگذاریم.

شما می توانید برای دیدن نمونه کارهای بیشتر به پیج اینستاگرام ما مراجعه کنید.

دکتر مریم شرفی

دکتر مریم شرفی

جراح بینی
دارای بورد فوق تخصصی بین المللی جراحی پلاستیک صورت
متخصص گوش، حلق و بینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *