نشان دادن عکس مورد علاقه ی شما به جراح زیبایی بینی، خواسته ی شما را در رابطه با شکل بینی مورد نظرتان به جراح نشان می دهد. به عبارت دیگر، عکسها تنها برای شروع جلسه ی مشاوره مفید هستند. به خاطر داشته باشید که با عمل جراحی زیبایی، تغییرات مشخصی روی “بینی خودتان” انجام داده می شود و بینی شما با بینی دیگری تعویض نمی شود! در جلسه ی مشاوره، من به عنوان جراح زیبایی شما : 1. خواسته های شما و آنچه دلخواهتان است را در نظر می گیرم 2. آنچه را ممکن است برای شما مشخص می کنم 3. آنچه را که ناممکن است برایتان شرح می دهم 4 .بر اساس دانش و تجربه ی خود، آنچه صلاح می دانم که در طی عمل جراحی زیبایی شما انجام شود به شما توصیه خواهم کرد. شما گالری عکس های قبل و بعد از عمل را خواهید دید و در انتهای جلسه ی مشاوره بر اساس انتظارات واقعی از جراحی زیبایی بینی به نتیجه خواهیم رسید.
پوست بینی دارای خاصیت ارتجاعی است و پس از عمل جراحی زیبایی روی قالب جدید و کوچک شده ی بینی قرار گرفته، فرم این قالب را به خود می گیرد.
یکی از قابل اعتمادترین نشانه ها برای پیش بینی قابلیت ترمیم بدن شما بعد از عمل جراحی بینی، چگونگی واکنش بدن شما به سوراخ کردن نرمه ی گوش جهت استفاده از گوشواره است. در هر صورت اگر سابقه ی هرگونه بافت جوشگاهی غیرطبیعی دارید که شما را نگران می کند، با جراح خود درمیان بگذارید.
راینوپلاستی باید زمانی انجام شود که رشد بینی کامل شده باشد و در اکثر بیماران این سن 16 سالگی است. از طرف دیگر راینوپلاستی ممکن است در بیماران میانسال بعنوان یکی از روشهای جوانسازی صورت نیز انجام شود.(به صفحه ی راینوپلاستی در سنین میانسالی مراجعه کنید.)
اضطراب شما امری طبیعی است. یکی از بهترین روشها برای غلبه بر اضطراب، مشاهده ی سایر بیماران ما است. با مشاهده ی گالری عکسهای قبل و بعد از عمل، نتایج اعمال زیبایی را مشاهده کنید و از تجربیات بیماران دیگر استفاده کنید تا بر اضطرابتان غلبه کنید. در جلسه ی مشاوره به سوالات شما پاسخ داده می شود.
خیر، بدلیل اینکه شما را چند ساعت بعد از عمل از کلینیک مرخص می کنم و به این علت که ممکن است اثر خواب آلودگی داروی بیهوشی بطور کامل از بدن شما رفع نشده باشد، شما اجازه ی رانندگی در روز عمل را ندارید.